Seria zdjęć, będąca wypadkową fotografii architektury i reportażu, przedstawia modernistyczne wnętrza w byłej Czechosłowacji, oddając unikalne dziedzictwo epoki komunizmu, które w Czechach i na Słowacji zachowało się lepiej niż gdziekolwiek indziej. Zdjęcia powstały podczas sześciu podróży do obu krajów i dotyczyły zarówno starannie zaplanowanych, jak i przypadkowo odkrytych miejsc. Seria obejmuje kilkadziesiąt lokalizacji, z których każda odzwierciedla kulturową tendencję mieszkańców Czech i Słowacji do zachowania pierwotnego wyglądu wnętrz.

Wnętrza te nasycone są niuansami związanymi z architekturą epoki kosmicznej, wyścigiem kosmicznym i zimną wojną. Odwzorowują autentyczny klimat epoki, zachowując pomimo upływu czasu detale takie jak oryginalne meble, dekoracje i kolorystykę. Razem tworzą niepowtarzalny obraz modernistycznego dziedzictwa regionu, będący świadectwem historycznego i kulturowego bogactwa Czech i Słowacji.

Seria „The Space of Czechoslovakia” została wyróżniona na shortliście konkursu World Photography Organization w kategorii Professional Competition – Architecture and Design.